Naturalny krem Lava Cream zawierający w składzie zeolit klinoptylolit.

Jak powstał zeolit klinoptyolit

Zeolit klinoptylolit to wulkaniczny minerał (zeolit-klinoptylolit) który powstał miliony lat temu, gdy żarząca się lawa wlewała się do czystych, pierwotnych oceanów. Właśnie wtedy nastąpiła prawdziwie alchemiczna fuzja ognia i wody tworząc tę szczególną skałę.

Jego wyjątkowa struktura siatki krystalicznej zawiera czystą, krystaliczną wodę wzbogaconą ponad 30 różnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi w formie koloidalnej.

Mistrz oczyszczania. Już Hipokrates, Paracelsus czy słynna Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat niepodważalnie zanieczyściliśmy naszą ziemię, a stale rosnąca ilość toksyn środowiskowych zaczęła się kumulować w naszych organizmach. Dlatego obecnie z powodu braku alternatyw eksperci w dziedzinie zdrowia zalecają trwającą całe życie detoksykację

Wyjątkowa siła wiązania wielu toksyn środowiskowych sprawia, że ten naturalny minerał jest tak wyjątkowy i w coraz częściej określa się go surowcem XXI wieku

Naturalny krem z zeolitem

Lava Cream to BIO kosmetyk z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem. Głównym jego celem jest uwolnienie skóry od zanieczyszczeń środowiskowych takich jak smog, metale ciężkie itp. Dodatkowo odżywia i odświeża skórę dzięki bogactwu składników mineralnych, które odżywiają i odświeżają skórę.

Znak jakości NATURE daje nam gwarancję , że surowce wykorzystywane do produkcji Lava Cream pochodzą w 100% z naturalnych źródeł. Jest to praca wielu lat specjalistów, których celem było dobranie odpowiednich składników aby mieć 100% pewność, jak każda z nich zachowuje się indywidualnie i w określonych kombinacjach.

Lava Cream i Bio składniki

Substancje czynne zawarte w Lava Cream, oprócz naturalnego minerału zeolitu-klinoptylolitu, to głównie ekstrakty i woski roślinne, a także olejki.

LAVA CREAM służy do przyspieszonej regeneracji i intensywnej pielęgnacji wszelkich podrażnień skóry.

  • z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem
  • składniki najwyższej jakości 
  • z naturalnych olejków, ekstraktów roślinnych i wosków

Dla młodego i witalnego wyglądu!

Stosowanie: Lava Cream może być stosowany do wszystkich części ciała i wszystkich rodzajów skóry, jest odpowiedni również dla niemowląt i małych dzieci. W przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień skóry oraz w celu wspomagania gojenia się ran, w zależności od potrzeb można stosować Lava Cream kilka razy dziennie. 

Krem z zeolitem od Lavavitae

LAVA CREAM zawiera najwyższej jakości składniki o najwyższym stopniu czystości i zawartości składników aktywnych. Wybrane składniki, takie jak lawenda, czarny bez, rumianek, wawrzyn czy rozmaryn pomagają podrażnionej skórze przywrócić jej naturalną barierę ochronną. LAVA CREAM został przetestowany dermatologicznie i być może najprzyjemniejszym sposobem na rozpieszczenie skóry.

Lava Cream stosowanie produktu

LAVA CREAM może być stosowany do wszystkich części ciała i wszystkich rodzajów skóry, jest odpowiedni również dla dzieci od 3 roku życia. W przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień skóry oraz w celu wspomagania gojenia się ran, w zależności od potrzeb można stosować LAVA CREAM kilka razy dziennie

Źródło: www.lavavitae.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *