JAKĄ ROLĘ PEŁNIĄ POJAWIAJĄCE SIĘ NA RYNKU NATURALNE KREMY ZAWIERAJĄCE W SWOIM SKŁADZIE ZEOLIT KLINOPTYLOLIT ?

Aby odpowiedzieć na to pytanie musimy wiedzieć czym jest ZEOLIT

Zeolit To wulkaniczny minerał (zeolit-klinoptylolit) który powstał miliony lat temu, gdy żarząca się lawa wlewała się do czystych, pierwotnych oceanów. Właśnie wtedy nastąpiła prawdziwie alchemiczna fuzja ognia i wody tworząc tę szczególną skałę.

Jego wyjątkowa struktura siatki krystalicznej zawiera czystą, krystaliczną wodę wzbogaconą ponad 30 różnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi w formie koloidalnej.

Mistrz oczyszczania. Już Hipokrates, Paracelsus czy słynna Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat niepodważalnie zanieczyściliśmy naszą ziemię, a stale rosnąca ilość toksyn środowiskowych zaczęła się kumulować w naszych organizmach. Dlatego obecnie z powodu braku alternatyw eksperci w dziedzinie zdrowia zalecają trwającą całe życie detoksykację

Wyjątkowa siła wiązania wielu toksyn środowiskowych sprawia, że ten naturalny minerał jest tak wyjątkowy i w coraz częściej określa się go surowcem XXI wieku

BIO KOSMETYK TO 100% NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Lava Cream to BIO kosmetyk z aktywnym minerałem wulkanicznym zeolitem-klinoptylolitem. Głównym jego celem jest uwolnienie skóry od zanieczyszczeń środowiskowych takich jak smog, metale ciężkie itp. Dodatkowo odżywia i odświeża skórę dzięki bogactwu składników mineralnych, które odżywiają i odświeżają skórę.

Znak jakości NATURE daje nam gwarancję , że surowce wykorzystywane do produkcji Lava Cream pochodzą w 100% z naturalnych źródeł. Jest to praca wielu lat specjalistów, których celem było dobranie odpowiednich składników aby mieć 100% pewność, jak każda z nich zachowuje się indywidualnie i w określonych kombinacjach.

SKŁADNIKI BIO

Substancje czynne zawarte w Lava Cream, oprócz naturalnego minerału zeolitu-klinoptylolitu, to głównie ekstrakty i woski roślinne, a także olejki.

– Oleje tłoczone na zimno – oliwa z oliwek, olejek lawendowy, olejek anyżowy, olej laurowy, olej rozmarynowy

– Ekstrakty roślinne – lawenda, czarny bez, rumianek, wawrzyn, rozmaryn

Efekty: Skóra staje się gładka i promienna a wszelkie zanieczyszczenia zostają niwelowane na bieżąco.

Stosowanie: Lava Cream może być stosowany do wszystkich części ciała i wszystkich rodzajów skóry, jest odpowiedni również dla niemowląt i małych dzieci. W przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień skóry oraz w celu wspomagania gojenia się ran, w zależności od potrzeb można stosować Lava Cream kilka razy dziennie. 

LAVA GLOW Z ZEOLITEM OD LAVAVITAE

Lava Glow oprócz zawartości naturalnego minerału Zeolitu, Lava Glov posiada w swoim składzie Złoto Koloidalne – odmładzający skarb znany i wykorzystywany od tysięcy lat. Jego zadaniem jest pobudzenie syntezy kolagenu oraz wspomaga wchłanianie substancji aktywnych.

Zalety złota koloidalnego można wymieniać bez końca: odżywia komórki i tkanki włókniste w skórze, ma działanie antyoksydacyjne i zwalcza wolne rodniki. Wpływa korzystnie na poprawę jędrności i elastyczności skóry a cząsteczki złota nadają jej delikatny blask

LAVA GLOW wiąże i neutralizuje toksyny na skórze powodując utrzymanie młodego i witalnego wyglądu skóry. Dodatkowe składniki wspierają powstrzymywanie procesów starzenia się skóry: Hibiskus – często nazywany roślinnym botoksem – ujędrnia i uelastycznia skórę. Kwas hialuronowy – umiejętność wiązania wody – uważany za skuteczny składnik aktywny nawilżający skórę. Olej z pestek winogron – hamuje procesy starzenia – Zawiera cenne OPC (jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy) dla antyoksydacyjnej ochrony skóry

Minerał Zeolit – rewolucja w kosmetyce w jakości Premium LavaVitae

Naturalny krem anti-aging . Polecany dla kobiet 40+do stosowania rano i wieczorem

STOSOWANIE

Rano i wieczorem nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i dekoltu, a następnie delikatnie wmasować (coś bym dopisał)

Wszystkie składniki naturalnego pochodzenia

Źródło: www.lavavitae.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *